yandex
indirimli ürün

Castrol Magnatec 10w-40 A3/b4 Benzinli Araç Motor Yağı 1 LT

Kalan Stok: 2 Adet

FİYATLANDIRMA

SEÇ ADET FİYAT
1 adet 279.90 TL 375.00 TL

279.90 TL

bedava kargo rapid ssl güvenli ödeme

Ürün Bilgisi

Castrol Magnatec 10w-40 1 LT A3/b4 Benzinli Araç Motor Yağı

  • Castrol Magnatec 10 W/ 40, hem benzinli hem de LPG’li araçların motorunu en üst düzeyde korumak üzere geliştirilmiştir. Özellikle motor blokunda meydana gelen yüksek ısınma sebebiyle oluşan aşınma riskini engellemeye yönelik olarak geliştirilen tam sentetik Castrol motor yağı, hareketli parçalara kusursuz bir şekilde tutunur ve uzun ömürlü koruma sağlar.
  •  Castrol Magnatec, özel formülasyonu ile motor blokunun hareketli bileşenlerine kolaylıkla tutunur ve sürtünmeden kaynaklı aşınmayı engellemek üzere koruyucu bir katman oluşturur.

  •  Motor ve motora giden hortumların içinde zamanla biriken yabancı maddelerin ve çamurun dışarı atılmasına destek olur, aracınızın performansını destekler.

  •  Motor blokunun içinde oluşan yüksek sıcaklıkta dahi etkinliğini kaybetmeyecek bir viskoziteye sahiptir. Bu sayede yüksek devirli kullanımlarda bile kusursuz koruma sağlar.

  •  Korozyonu önler, motor ve hareketli parçaları zamanla oluşabilecek büyük hasarlardan korur.

     

  •  LPG ve benzinli motorların çalışma prensipleri ve ihtiyaçları ön planda tutularak geliştirilmiştir. Her kullanım tipi ve ortam koşulunda etkin bakım ve koruma sağlar.

 

 

Castrol Magnatec 10w-40 A3/b4 Benzinli Araç Motor Yağı 1 LT yorumları. Bu ürün Hakkında Soru sorabilir veya yorum yapabilirsiniz

  1. İlk yorum yapan siz olun. Bu ürün için yapılmış bir yorum bulunmuyor

Omay Otomotiv WhatsApp Omay Otomotiv Telefon