yandex

Petrol Ofisi Maxima Rn 5w-30 Partiküllü Motor Yağı 5lt

Kalan Stok: 1 Adet

FİYATLANDIRMA

SEÇ ADET FİYAT
1 ADET 879.90 TL

879.90 TL

bedava kargo rapid ssl güvenli ödeme

Ürün Bilgisi

Maxima RN 5W-30, yeni nesil motorlar için en son teknoloji ile üretilen, üstün performanslı, tam sentetik motor yağıdır. Maxima RN 5W-30, zararlı egzoz emisyonlarını azaltmaya yönelik Dizel Partikül Filtreli (DPF) motorlar için Low SAPS teknolojisi ile formüle edilmiştir. Uzun yağ değişim aralığı ve DPF donanımını koruyucu özelliği ile Renault tarafından onaylanmıştır.

Kullanıldığı Yerler

Euro IV normlarında yeni nesil dizel araçların motorları için tavsiye edilir. Özellikle Dizel Partikül Filtreli Renault araçlar için uygundur. Şehir sürüşleri dahil tüm sürüş şartlarında tavsiye edilir.

Özellikleri ve Faydaları

• İçerdiği düşük sülfür, kül ve fosfor (Low SAPS) sayesinde, egzoz emisyonunun azaltılmasını sağlayan sistemleri korur ve çevreye duyarlıdır. • Buharlaşma kayıplarının az olması sayesinde yağ tüketimini azaltır, yakıt ekonomisi sağlar. • Kullanılan en son teknoloji sayesinde yüksek koruma sağlar, motor ömrünü uzatır. • Özellikle ilk çalışma aşınmaları olmak üzere mükemmel aşınma kontrolü sağlar.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar

ACEA C4, MB-APPROVAL 229.51, RENAULT RN 0720

Petrol Ofisi Maxima Rn 5w-30 Partiküllü Motor Yağı 5lt yorumları. Bu ürün Hakkında Soru sorabilir veya yorum yapabilirsiniz

  1. İlk yorum yapan siz olun. Bu ürün için yapılmış bir yorum bulunmuyor

Omay Otomotiv WhatsApp Omay Otomotiv Telefon